Home Stichting Mannenwerk, bestuur, medewerkers, geschiedenis Agenda 2013 met info over meerdaaagse workshops en avondsupportgroepen Nieuwsbrief, het laatste nieuws van Stichting Mannenwerk Magazine met actuele verhalen Mannenlinks, webadressen voor de man van NU! Contact met Stichting Mannenwerk   Home Search Contact Us
 
 
Doelstellingen   Donateur worden Medewerkers 2012
 
 
 
 
 
 
 
 

De Stichting Mannenwerk is 

in 1995 opgericht

beeldmerk Stichting Mannenwerk

Stichting Mannenwerk staat  ingeschreven bij de kamer van koophandel

onder nr. 41187337

 

In 1979 organiseerde Jan Andreae , bij de volkshogeschool "De Oorsprong", zijn eerste weekend voor mannen. Met dat weekend is eigenlijk het mannenwerk ontstaan. Niet Lang daarna verhuisde Jan Andreae met het mannenwerk naar Vormings centrum de Marnewier in Witmarsum.

 

 

 

 

De Mannen van  Stichting Mannenwerk

Bestuur 2012

Lars Mokveld 

voorzitter

lars@mannenwerk.nl

Hendrik Grashuis

secretaris

hendrik@mannenwerk.nl

 

Martin Brans 

penningmeester

martin@mannenwerk.nl

Vivan Mell 

bestuurslid

vivan@mannenwerk.nl

 

medewerkers

Robbert Overmeer

medewerker

robbert@mannenwerk.nl

 

Walter van Ruitenbeek

medewerker

walter@mannenwerk.nl

Johan van Breukelen 

inhoudelijk leider

johan@mannenwerk.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 


 

 

 
2011 Stichting Mannenwerk